logo

Hakkımızda

Çağlayan Hukuk Bürosu, alanında uzman avukat kadrosuyla en iyi ve en etkin hukuki desteği vermekte olup müvekkil öncelikli ve sonuç odaklı çalışmaktadır.

Her türlü hukuki ve ticari konulara ilişkin gerçek ve tüzel kişilere, yerli ve yabancı müvekkillerine hızlı sonuç alma, dürüstlük, güven, gizlilik ilkelerini benimseyerek en üst seviyede müvekkil memnuniyetini sağlayarak, büyük titizlikle ve geniş kadrosu ile danışmanlık, dava takibi, icra takibi ve iflas takibi hizmetlerini sunmaktadır.

Çağlayan Hukuk Bürosu bünyesinde faaliyet gösteren avukatlar ile problemlerinizi profesyonel bir biçimde çözüme kavuşturmak amacıyla müvekkilleri ile yüz yüze görüşmeyi, müvekkillerine ayrıntılı bilgi vermeyi, müvekkil şirket ve kurumlara çalışmalarında haftalık/aylık faaliyet raporları göndermeyi sorumluluk ve amaç edinmiştir.

Büromuz, hızlı ve etkili çözüm alabilmek, geniş kapsamlı avukatlık ve danışmanlık hizmeti sağlamak için Türkiye genelinde birçok hukuk bürosuyla ve çeşitli konularda alanlarında uzman ve danışmanlar vasıtasıyla kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile müvekkillerinin karşılaştıkları sorunlara en kısa zamanda çözüm bulmaktadır.

Çağlayan Hukuk Bürosu, müvekkillerini ulusal ve uluslararası mahkemeler, Türk ve Yabancı hakem heyetleri ile tüm resmi kurum ve kuruluşlarda meslek ilkelerine bağlı kalarak hukukun her alanında temsil etmektedir. Müvekkillerin ihtiyaçları doğrultusunda müvekkilleri için pratik ve yaratıcı yaklaşım sunarak hukuki bilgi ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Hukuk hizmetini en üst seviyede tutmak amacıyla, alanında uzman avukatların oluşturduğu kadrosu ile Çağlayan Hukuk Bürosu, hukuki birikim ve deneyimlerini değerli müvekkilleri ile paylaşarak, hukuk ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.